Z sukcesem powiększamy grono naszych klientów z sektora administracji publicznej

16 grudnia 2010

Od kilku miesięcy Hostersi współpracują z Instytutem Pamięci Narodowej w Warszawie. Niedawno do grona klientów publicznych dołączyli Ministerstwo Ochrony Środowiska, Urząd Miasta Stołecznego Warszawa oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Zielonej Górze.

– Cieszymy się, że jesteśmy partnerem także dla klientów będących instytucjami zaufania publicznego. To dowód, że również naszej firmie można zaufać. Klienci publiczni to nowy kierunek rozwoju Hostersów – mówi Magdalena Zawada, Dyrektor Sprzedaży Hostersi Sp. z o.o.

Dla Ministerstwa Ochrony Środowiska Hostersi zapewniają serwery dedykowane, które gwarantować będą nieprzerwaną pracę systemu informatycznego całego Ministerstwa, a także urzędów i instytucji współpracujących. Ten projekt Hostersi realizują w konsorcjum z wiodącą na rynku polskim firmą informatyczną S&T.

Urząd Miasta Stołecznego Warszawa korzysta z kolei z serwera dedykowanego, który obsługuje aż 52 serwisy internetowe, w tym główny serwis www.um.warszawa.pl

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze, przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej, realizuje projekt „Lubuski Przedsiębiorca”. Projekt kierowany jest do mieszkańców województwa lubuskiego chcących założyć własną firmę. Hostersi zapewniają właściwą pracę serwisu internetowego projektu – www.lubuskiprzedsiebiorca.zgora.pl

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.