Sprawdź nasze brand story w serwisie Just Join IT

24 stycznia 2023

brand story hostersi

O tym, jak pracujemy w Hostersi, na co możesz u nas liczyć i jak wygląda nasze wewnątrzfirmowe życie, można już dowiedzieć się z naszego brand story w serwisie Just Join IT.

 

A jeśli ktoś na poważnie rozważa współpracę z nami, nasz CTO, Remigiusz Szczepanik, chętnie poopowiada o technologicznym stacku, projektach i o tym, co dokładnie robimy dla naszych Klientów podczas wirtualnej kawy, na którą można się z nim umówić właśnie za pośrednictwem naszego brand story (link do kalendarza naszego CTO można znaleźć właśnie tam). Zapraszamy!

 

ZOBACZ NASZE BRAND STORY

 

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.