Sprawdź nasze brand story w serwisie Just Join IT

24 stycznia 2023

brand story hostersi

O tym, jak pracujemy w Hostersi, na co możesz u nas liczyć i jak wygląda nasze wewnątrzfirmowe życie, można już dowiedzieć się z naszego brand story w serwisie Just Join IT.

 

A jeśli ktoś na poważnie rozważa współpracę z nami, nasz CTO, Remigiusz Szczepanik, chętnie poopowiada o technologicznym stacku, projektach i o tym, co dokładnie robimy dla naszych Klientów podczas wirtualnej kawy, na którą można się z nim umówić właśnie za pośrednictwem naszego brand story (link do kalendarza naszego CTO można znaleźć właśnie tam). Zapraszamy!

 

ZOBACZ NASZE BRAND STORY

 

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.