Sponsorujemy Race Around Poland - kolarski wyścig dookoła Polski!

14 lipca 2021

Race Around Poland

Nie od dziś wiadomo, że poza chmurą, to sporty ultra rozbudzają naszą wyobraźnię, dlatego też z ogromną radością, możemy ogłosić, że zostaliśmy Partnerem Technologicznym Race Around Poland - kolarskiego wyścigu dookoła Polski!

Wystarczy powiedzieć, że za organizację całego wydarzenia, odpowiada legenda polskiego ultra kolarstwa - Remek Siudziński, a uczestnicy do przejechania będą mieli  ponad 3,5 tysiąca km! Dla uczestników przewidziano kilka wariantów startu, m.in: solo, w grupie z supportem i bez, a ich postępy możecie śledzić dzięki mapie online i trackerom GPS których jesteśmy sponsorem! Strona do śledzenia: https://rap.1008.pl

 

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersów wywiązał się znakomicie z powierzonych mu zadań! Firma dba o wydajność i bezpieczeństwo naszych serwisów, zawsze udziela pomocy i na bieżąco realizuje prace rozwojowe. Gorąco polecamy firmę Hostersi jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Aleksandra Krakowska
New Media & Marketing Manager
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.