Śniadanie chmurowe z Hostersami w Krakowie

26 listopada 2019

"Śniadanie chmurowe z Hostersami" tym razem odbyło się w Krakowie. W znakomitym gronie ekspertów mieliśmy okazję porozmawiać o kulisach największych wdrożeń chmury ☁️ w polskim biznesie.
➡️Pierwszym prelegentem był, Tomasz Starzec z Amazon Web Services (AWS) był jednym z pierwszych pracowników polskich struktur AWS i pomagał migrować największe firmy w Polsce do chmury ☁️.
➡️Drugim prelegentem był, Hubert Majchrzak, związany z branżą internetową od dziesięciu lat. Hubert, jak mało kto, potrafi zdiagnozować potrzeby biznesowe i przekuć je na praktyczne rozwiązania, pomagające uzyskać przewagę rynkową. Łatwość przełożenia języka IT na język biznesu to jego popisowa umiejętność.
➡️Trzecim prelegentem był, Artur Wiśniewski, który od ponad dekady zajmuje się programowaniem i zarządzaniem rozwojem oprogramowania. Artur opowiedział o tym, dlaczego SmartFrame zdecydowało się na chmurę i jak to finalnie wyszło, czyli wdrożenie od kuchni i bez ściemy.
➡️Czwartym prelegentem był, Filip Raubo z Garrigues podzielił się z nami prawnych aspektach przetwarzania danych, bezpieczeństwie 🛡 i wdrażaniu rozwiązań cloud computingowych. Mocna dawka wiedzy od eksperta, zapewne pomoże w podjęciu decyzji o migracji do chmury i jak zadbać o bezpieczeństwo danych.

śniadanie kraków

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.