Rozwiązania IoT w Amazon Web Services. Zapisz się na webinarium

15 października 2020

Rozwiązania IoT w Amazon Web Services

Dowiedz się, jak rozpocząć przygodę z IoT w Amazon Web Services! Poznaj podstawowe usługi AWS (AWS IoT Analytics, AWS IoT Greengrass, AWS IoT Device Management, AWS IoT 1-Click, AWS IoT Events) i zobacz, jak gromadzić, przechowywać i analizować dane oraz zarządzać połączonymi urządzeniami. Zarejestruj się na webinarium już teraz!

 

➡ ZAREZERWUJ MIEJSCE
http://bit.ly/iot-w-aws


➡ TERMIN
Czwartek, 29 października 2020, godz. 10.00

 

➡ PROGRAM

1. IoT w chmurze AWS - wprowadzenie

2. Usługi Amazon Web Services dla IoT (AWS IoT Analytics, AWS IoT Greengrass, AWS IoT Device Management, AWS IoT 1-Click, AWS IoT Events)

3. Demo przykładowej aplikacji wykorzystującej usługi AWS

4. Q&A

 

➡ PROWADZĄCY
Kamil Wieczorek - architekt systemów IT i rozwiązań partnerskich w Amazon Web Services Polska. Od wielu lat specjalizuje się w technologiach z kategorii cloud computing i wspiera firmy różnej wielkości, od początkujących startupów po globalne korporacje, z niemal każdego sektora, podczas ich drogi do cyfrowej transformacji. Prywatnie, wielbiciel podróży autostopem i snowboardingu.

Tomasz Polke - od 13 lat zajmuje się sprzedażą, od 8 lat związany z branżą IT. W swojej pracy zawodowej, oprócz współpracy z Hostersami, wspierał działania operatorów internetowych, agencje kreatywne, agencje SEO/SEM i software house’y. Szerokie doświadczenie pozwala mu podchodzić do problemów z różnych perspektyw i dzięki temu proponować najlepsze rozwiązania. Fascynują go nowinki technologiczne z zakresu IoT jak i SmartHome, a jego zawodowe wyzwania pokrywają się z prywatnymi zainteresowaniami.

 

➡ ZAREZERWUJ MIEJSCE
http://bit.ly/iot-w-aws