re:Invent 2019

6 grudnia 2019

re:invent 2019

Nasz AWS Hero Adam Smolnik uczestniczył w największej konferencji cloudowej na świecie, czyli AWS re:Invent 2019. Na bieżąco można było śledzić relację na jego koncie LI: https://www.linkedin.com/in/adam-smolnik, gdzie dzielił się z nami nowinkami, jakie wypuścił AWS.

Najważniejsze nowości zdaniem Adama to:
Przede wszystkim rozwój narzędzi związanych z machine learning wchodzące w skład Amazon SageMaker, jak również narzędzie, które umożliwia automatyczny przegląd i sprawdzenie kodu Amazon CodeGuru. Warto też zwrócić uwagę na nowy sposób uruchamiania infrastruktury w AWS poprzez wprowadzenie rozszerzenia do AZ – AWS Local Zones

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.