Przyjdź na meetup: Skuteczna sprzedaż B2B w czasach "czarnych łabędzi"

19 października 2022

meetup skuteczna sprzedaż b2b

Zapraszamy na meetup Skuteczna sprzedaż B2B w czasach "czarnych łabędzi", który odbędzie się 3 listopada (czwartek) o godzinie 15.00 w siedzibie Hostersi przy ul. Jankowickiej 7 w Rybniku.

Meetup będzie miał formułę panelu dyskusyjnego z udziałem Dawida Pastora (Head of Marketing w appjet.io), Huberta Majchrzaka (Head of Sales w Hostersi) i Marka Oczkowskiego (Partnership Manager w SMSAPI), połączonego z otwartą wymianą poglądów zgromadzonych gości. 

Podczas meetupu poruszone zostaną między innymi takie zagadnienia:
- czy sprzedawcy są jeszcze potrzebni?
- procesy sprzedażowe "od kuchni",
- jak skutecznie pozyskiwać klientów na rynku B2B,
- jak sprzedawać w świecie nieustannych zmian i kryzysów,
- sales hacks i tricks, które się sprawdzają w Waszych firmach,
- jak będzie wyglądała sprzedaż za 2 lata?

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą rejestrację. Uczestnicy meetupu mogą skorzystać z firmowego parkingu Hostersi przy ul. Jankowickiej 7 w Rybniku (wjazd na hasło: "meetup").

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.