Praca. Poszukiwany Account Manager

21 marca 2016
praca

Szansa na dołączenie do zespołu Hostersi. Szukamy Account Managera do naszego biura w Rybniku. Praca przy projektach IT dla biznesu z zakresu zarządzania chmurą obliczeniową oraz infrastrukturą IT.

Co zyskujesz:

  • Pracę z renomowanymi klientami w młodym entuzjastycznym zespole,
  • Otoczenie nowych technologii,
  • Realizację ciekawych, międzynarodowych projektów,
  • Możliwość stałego rozwoju,
  • Pyszną kawę z firmowego ekspresu.

Zobacz pełną treść ogłoszenia.

Aplikacje prosimy wysyłać na praca@hostersi.pl

Case Studies
Referencje

Hostersi odpowiadali za migrację naszej platformy Nsflow do środowiska Amazon Web Services, opartego na klastrach Kubernetes. Proces został przeprowadzony z zachowaniem pryncypiów CI/CD, zapewniających sprawną migrację. Współpracę z Hostersami oceniamy wysoko, ze szczególnym naciskiem na profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie osób biorących udział w procesie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, o rozbudowanych kompetencjach w obszarze AWS i Kubernetes.

Tomasz Kowalczyk
CEO NeuroSYS Sp. z o.o.
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.