Portfoilio Hostersów wzbogacone o kolejne urzędy pracy

20 stycznia 2012

Do grona klientów firmy Hostersi dołączyły Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu i Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze. To kolejne urzędy, które zdecydowały się na bezpieczne rozwiązania hostingowe Hostersów.

Dla Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu firma Hostersi świadczy usługę zdalnej opieki administracyjnej dla serwera, na którym utrzymywana jest aplikacja Intranet by webBOX. Projekt realizowany jest wspólnie z firmą RSI, dostawcą tej aplikacji. Hostersi odpowiadali za dostawę serwera na potrzeby wdrożenia aplikacji. Teraz zajmują się również bieżącą jego administracją, monitorując ewentualne nieprawidłowości w pracy systemu.

Z kolei Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze korzysta z rozwiązań hostingowych dedykowanych dla urzędów i instytucji publicznych, a zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa zasobów informatycznych. Przypomnijmy, z takich rozwiązań korzystają m.in. powiatowe urzędy pracy w Opolu, Kłodzku, Białymstoku, Chrzanowie, Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze, Urząd Miasta st. Warszawa i Urząd Miasta Gdańsk.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.