Portfoilio Hostersów wzbogacone o kolejne urzędy pracy

20 stycznia 2012

Do grona klientów firmy Hostersi dołączyły Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu i Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze. To kolejne urzędy, które zdecydowały się na bezpieczne rozwiązania hostingowe Hostersów.

Dla Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu firma Hostersi świadczy usługę zdalnej opieki administracyjnej dla serwera, na którym utrzymywana jest aplikacja Intranet by webBOX. Projekt realizowany jest wspólnie z firmą RSI, dostawcą tej aplikacji. Hostersi odpowiadali za dostawę serwera na potrzeby wdrożenia aplikacji. Teraz zajmują się również bieżącą jego administracją, monitorując ewentualne nieprawidłowości w pracy systemu.

Z kolei Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze korzysta z rozwiązań hostingowych dedykowanych dla urzędów i instytucji publicznych, a zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa zasobów informatycznych. Przypomnijmy, z takich rozwiązań korzystają m.in. powiatowe urzędy pracy w Opolu, Kłodzku, Białymstoku, Chrzanowie, Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze, Urząd Miasta st. Warszawa i Urząd Miasta Gdańsk.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.