Odkrywamy Polskę, tajemnice leasingu i zapewniamy niezawodny zakup polisy ubezpieczeniowej… razem z naszymi nowymi klientami

16 grudnia 2010

Wraz z producentem batoników „Kinder Country”, firmą Ferrero odkrywamy ciekawe miejsca w Polsce. Poznaj kreację OS3 multimedia i już teraz odwiedź www.kindercountry.pl. Wygraj wyprawę do Patagonii!

Aż 60 proc. zniżki możesz otrzymać, jeśli kupisz ubezpieczenie OC i AC za pośrednictwem specjalnego serwisu Warty! Sprawną obsługę klienta, bez wychodzenia z domu i dzwonienia, zapewnia serwis stworzony przez OS3 multimedia. Niezawodne działanie zapewniają zaś Hostersi. Sprawdź – www.warta-ac.pl

Leasing bez tajemnic? Dowiesz się wszystkiego z serwisu www.pfleasing.pl. PF Leasing to kolejny podmiot z grupy kapitałowej Getin Holding współpracującej z Hostersami.

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.