Nowy serwis offroadowy pod opieką Hostersów

28 marca 2011

Szybkie auta, adrenalina, rywalizacja sportowa, a także trochę piasku… To wszystko znaleźć można pod internetowym adresem www.dakar.pl
Serwis, będący kreacją agencji interaktywnej Veneo, powstał z myślą o pasjonatach i sympatykach rajdów samochodowych. Hostersi zapewniają niezawodny dostęp do zasobów strony WWW.

Dakar.pl poświęcony jest legendarnym rajdom samochodowym Dakar. Porusza też tematykę i relacjonuje wydarzenia sportowe związane z rajdami samochodowymi odbywającymi się na całym świecie. Serwis żyje również dzięki aktywności użytkowników, którzy mogą komentować artykuły, brać udział w dyskusjach na forum, ale i wcielić się w rolę reporterów.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.