Nowy dyrektor zarządzający firmy Hostersi

19 września 2011

Z dniem 15 września 2011 r. funkcję dyrektora zarządzającego Hostersi sp. z o.o. objęła Magdalena Zawada. Na tym stanowisku zastąpiła Radosława Kuczerę, który odpowiadał będzie teraz za rozwój tworzonej Grupy Kapitałowej Hostersi.

Nowa szefowa Hostersi sp. z o.o. związana jest z firmą od ponad 2 lat. Magdalena Zawada jako dyrektor sprzedaży zarządzała procesami sprzedaży i obsługi klienta oraz odpowiadała za relacje z klientami kluczowymi. Stworzyła struktury sprzedażowe firmy, rozbudowując sieć partnerską i nawiązując relacje z sektorem publicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sektorze biznesowym, głównie w zarządzaniu. Wcześniej związana była z bankowością, gdzie jako dyrektor oddziałów odpowiedzialna była m.in. za realizację planów sprzedażowych, zapewnienie ciągłości operacyjnej i zarządzanie zasobami ludzkimi.

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.