CLOUD & SERVER EXPERTS

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej (cloud computing) i zarządzania serwerami. Pomagamy zwiększyć bezpieczeństwo danych oraz zdolności operacyjne naszych klientów.

Nowości w AWS. Zapisz się na webinarium

17 września 2018
nowości w AWS

Nowości w AWS to temat naszego wrześniowego webinarium, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Poznaj nowości w najpopularniejszej chmurze świata, Amazon Web Services. Dowiedz się, jakie funkcjonalności i usługi pojawiły się ostatnio w AWS, co warto o nich wiedzieć i w jaki sposób możesz je wykorzystać. Zarezerwuj miejsce już teraz!

Zapisz się na bezpłatne webinarium Hostersi i Amazon Web Services!

➡ Zarezerwuj miejsce: http://bit.ly/nowosci-w-aws

TERMIN
Czwartek, 27 wrzesień 2018, godz. 10.00

PROGRAM
– Amazon Aurora Serverless
– Amazon Data LifeCycle Manager for EBS snapshots
– SMB file shares for AWS File Gateway
– Provisioned Throughput for Amazon EFS
– AWS Landing Zone
– Nowe typy instancji – Z1d, R5, R5d
– Optimize CPUs for EC2
– Usługi dostępne w Preview
– QA

PROWADZĄCY
Hubert Majchrzak – pracuje w Hostersi Sp. z o.o. Z branżą internetową i e-commerce związany od 2009 roku. W spółce Hostersi zajmuje się przede wszystkim rozwiązaniami chmurowymi z wykorzystaniem Amazon Web Services. Na co dzień doradza firmom, jak zoptymalizować koszty i zwiększyć wydajność systemów IT w środowiskach cloud computingowych.

Rafał Michalski – pracuje w Amazon Web Services w Warszawie, jako Partner Solution Architect. Zajmuje się wsparciem technicznym Partnerów AWS w regionie Central Eastern Europe.

➡ Zarejestruj się teraz: http://bit.ly/nowosci-w-aws