Najnowsze badanie internetowych aptek

9 czerwca 2023

Badanie szybkości ładowanie się aptek internetowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym badaniem, które dotyczy szybkości ładowania się internetowych aptek. Badanie przeprowadzono w okresie 20.04 - 26.04.203.

Według wyników badania, wiele serwisów aptek internetowych boryka się z problemem długiego czasu ładowania, przekraczającego akceptowalne 5 sekund. Ten stan rzeczy może prowadzić do frustracji klientów oraz negatywnego wpływu na doświadczenie użytkowników podczas dokonywania zakupów.

Wydajność i szybkość ładowania serwisów internetowych mają ogromne znaczenie, zwłaszcza w przypadku aptek online, gdzie klienci oczekują sprawnego procesu zakupowego i łatwego dostępu do informacji na temat leków. Długie czasy ładowania mogą zniechęcać klientów do skorzystania z tych platform i poszukiwać alternatywnych źródeł zaopatrzenia w leki.

Jednakże, badanie wskazało również na pozytywne przykłady aptek internetowych, które osiągają znakomite wyniki pod względem szybkości ładowania. Te platformy zapewniają swoim klientom natychmiastowy dostęp do stron internetowych i umożliwiają wygodne i efektywne dokonywanie zakupów.

PRZEJDŹ DO PEŁNEGO RAPORTU

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.