Migracja do GCP

21 maja 2021

Migracja do GCP

Wiele firm decyduje się na przejście do chmury, ale droga do tego celu może być przytłaczająca. Istnieje wiele różnych podejść do oceny, każde z własną wersją kompromisu. Podczas webinarium podzielimy się krokami, które Twoja organizacja musi podjąć (i typowymi pułapkami, których należy unikać), aby przeprowadzić migrację do chmury, która przyspieszy Twoją zdolność do osiągnięcia korzyści w zakresie oszczędności kosztów, jakie oferuje GCP.

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:


PROGRAM:

  1. Jak efektywnie przeprowadzić migrację do chmury?
  2. Jak wycenić koszt chmurowej infrastruktury?
  3. Jak przebiega proces migracji?
  4. Narzędzia wspomagające migrację
  5. Q / A - sesja pytań i odpowiedzi.

 

PROWADZĄCY:

Mirosław Polski – dołączył do Google 9 miesięcy temu na stanowisko Partner Sales Engineer. Jego zadaniem jest techniczne wsparcie partnerów oraz ich klientów w zakresie wykorzystywania rozwiązań i usług opartych o Google Cloud Platform. Jego wcześniejsze doświadczenie obejmuje technologie z zakresu infrastruktury IT ale także Apache Mesos czy Kubernetes. Hobbistycznie programuje w Go. Posiada tytuł inżyniera z zakresu Informatyki w Elektrotechnice oraz wiele branżowych certyfikatów z zakresu technologii Google (PCA), VMware, Cisco (CCIE), HPE, The Open Group (TOGAF)

 

Tomasz Polke - od 13 lat zajmuje się sprzedażą, od 8 lat związany z branżą IT. W swojej pracy zawodowej, oprócz współpracy z Hostersami, wspierał działania operatorów internetowych, agencje kreatywne, agencje SEO/SEM i software house’y. Szerokie doświadczenie pozwala mu podchodzić do problemów z różnych perspektyw i dzięki temu proponować najlepsze rozwiązania. Fascynują go nowinki technologiczne z zakresu IoT jak i SmartHome, a jego zawodowe wyzwania pokrywają się z prywatnymi zainteresowaniami.

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.