Kompleksowe rozwiązanie problemu danych osobowych

1 marca 2010

Wprowadzamy na rynek unikalny produkt łączący elektroniczne przechowywanie danych osobowych z opieką profesjonalnego administratora bezpieczeństwa informacji.

Z końcem lutego firma Hostersi rozpoczęła strategiczną współpracę z firmą doradczą iSecure. W wyniku współpracy stworzony został unikalny na rynku produkt polegający na połączeniu hostingu danych osobowych z opieką profesjonalnego administratora bezpieczeństwa informacji (ABI).

Z naszych obserwacji wynika, że wielu przedsiębiorców ma problem z podpisywaniem umów z firmami hostingowymi, gdy niezbędne jest jednoczesne podpisanie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych. Nasz pomysł na wspólny produkt to pójście jeszcze dalej niż tylko zawarcie takich umów. Oprócz hostingu spełniającego wszelkie wymogi w zakresie ochrony danych osobowych, chcemy zaoferować naszym Klientom opiekę doświadczonego administratora bezpieczeństwa informacji (ABI), który będzie czuwał nad tym, by cały proces przetwarzania danych osobowych był od początku do końca zgodny z prawem i dobrymi praktykami ? mówi Michał Sztąberek, Prezes Zarządu iSecure.

Atutem naszego wspólnego produktu jest połączenie nowoczesnej infrastruktury IT oraz doświadczenia zespołu technicznego firmy Hostersi z wiedzą w zakresie ochrony danych osobowych ludzi tworzących iSecure. Jesteśmy przekonani, że takie połączenie będzie stanowiło istotną wartość dodaną dla przyszłych klientów, odpowiadając w sposób kompleksowy na ich potrzeby w zakresie przechowywania danych osobowych – dodaje Radosław Kuczera, Dyrektor Zarządzający Hostersi.

 

Hosting danych osobowych

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.