Kolejne firmy wybierają Hostersów

30 października 2012

Do grona klientów firmy Hostersi dołączyły kolejne Powiatowe Urzędy Pracy z Międzychodzia, Głubczyc, Lublina i Katowic. Wszystkie trafiły do nas z polecenia Agencji Interaktywnej Hulio. Ponadto nasze usługi zdobyły uznanie Software Focus Sp. z o. o. oraz Mr Wallet.

Usługa, którą wybierają urzędy pracy to GOVhosting, czyli hosting dedykowany specjalnie dla urzędów i instytucji publicznych. Zapewnia on wysoki poziom bezpieczeństwa zasobów informatycznych oraz niezawodny dostęp do nich.

Firma Software Focus postawiła na bezpieczeństwo i niezawodny dostęp do zasobów informatycznych znajdujących się na wirtualnym serwerze dedykowanym.

Spółka Mr Wallet świadcząca kompleksowe usługi księgowo ? kadrowo ? finansowe, zleciła nam utrzymanie swojej strony www.mrwallet.pl, z której możesz dowiedzieć się wszystkiego co potrzebne do prowadzenia przedsiębiorstwa.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.