Kampania Monopoly uznana za najbardziej efektywną

8 września 2011

Kampania Głosowanie Monopoly realizowana przez agencję OS3 multimedia, pod hostingową opieką Hostersów, uznana została za najbardziej efektywną kampanię w Internecie.

Laureatów pierwszej edycji konkursu Efekton Awards poznaliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się 7 września 2011 r. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Jury, w skład którego weszli przedstawiciele największych agencji interaktywnych oraz mediów, przyznało w sumie 4 nagrody.

Najważniejszą ? Gold Efekton 2011 ? otrzymała agencja OS3 multimedia za kampanię ?Głosowanie Monopoly?, w kategorii Kampania Wizerunkowa. Kampania realizowana była dla firmy Hasbro Polska. Celem kampanii był wybór 22 miejscowości, które znajdą się na planszy pierwszej polskiej edycji gry Monopoly.

Efektem intensywnej kampanii, realizowanej przy ścisłej współpracy z urzędami gmin i miast oraz z wykorzystaniem mediów społecznościowych, było bardzo duże zainteresowanie użytkowników. Było to wyzwanie dla dostawcy hostingu, którym była firma Hostersi. Stały monitoring ruchu w serwisie Monopoly.pl pozwolił na szybkie reakcje zespołu technicznego. Dzięki czemu przebieg głosowania on-line odbywał się sprawnie i bezawaryjnie. Szczegóły można znaleźć w case study.

W pierwszej edycji Efekton Awards przyznano jeszcze trzy nagrody, Silver Efekton 2011. W kategorii Zdrowie nagrodę otrzymała agencja 121 PR za kampanię ?Seks to zdrowie? firmy Polpharma na rzecz zdrowia seksualnego. Z kolei 180 heartbeats nagrodzona została za interaktywny post w portalu Facebook ?Nokia Snake? (kategoria Innowacyjność). Trzeci Silver Efekton 2011 powędrował do Cube Group S.A. i Sieci Afiliacyjnej Netsales za ?Program Afiliacyjny? dla PTK Centertel /Orange w kategorii Telekomunikacja.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.