Jak wykorzystać chmurę AWS w branży produkcyjnej? Zapisz się na webinarium

2 czerwca 2021

Jak wykorzystać chmurę AWS w branży produkcyjnej

15 czerwca o godzinie 10.00 Łukasz Panusz (Amazon Web Services) oraz Tomasz Polke (Hostersi) opowiedzą o tym, jak można wykorzystać możliwości chmury AWS w branży produkcyjnej. Podczas webinarium omówimy najciekawsze usługi AWS, usprawniające produkcję, przedstawimy praktyczne case studies oraz pokażemy, jak w ogóle zacząć przygodę z AWS w manufacturingu. 

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

 

PROGRAM:

  • Jak chmura może pomóc w wyzwaniach branży produkcyjnej?
  • Roadmapa adopcji chmury
  • Metoda małych kroków

- Migracja pilotażowa (PoC)

- Single Quality Gate (rozpoznawanie obrazu dla motoryzacji)

  • MVP Business Case

- Migration

- Amazon Lookout for Vision / Amazon Monitron

  • Dodatkowe możliwości – model hybrydowy z usługami AWS
  • Analityka i monitoring

- Amazon Lookout for Equipment

- Amazon Monitron

  • Model hybrydowy z narzędziami AWS
  • Możliwości chmury – pełne uruchomienie procesu produkcyjnego
  • Case studies – najciekawsze wdrożenia chmurowe w manufacturingu
  • Sesja QA

 

zarejestruj się

 

PROWADZĄCY:

Łukasz Panusz - Senior Solutions Architect (CEE) w Amazon Web Services. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w różnych rolach świata IT. Połowa tego czasu spędzona w chmurach, zwłaszcza Amazon Web Services. Zwolennik kultury DevOps i jej ewangelista, entuzjasta automatyzacji oraz szeroko rozumianego dzielenia się wiedzą.

 

Tomasz Polke - od 13 lat zajmuje się sprzedażą, od 8 lat związany z branżą IT. W swojej pracy zawodowej, oprócz współpracy z Hostersami, wspierał działania operatorów internetowych, agencje kreatywne, agencje SEO/SEM i software house’y. Szerokie doświadczenie pozwala mu podchodzić do problemów z różnych perspektyw i dzięki temu proponować najlepsze rozwiązania. Fascynują go nowinki technologiczne z zakresu IoT jak i SmartHome, a jego zawodowe wyzwania pokrywają się z prywatnymi zainteresowaniami.

 

zarejestruj się

 

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersów wywiązał się znakomicie z powierzonych mu zadań! Firma dba o wydajność i bezpieczeństwo naszych serwisów, zawsze udziela pomocy i na bieżąco realizuje prace rozwojowe. Gorąco polecamy firmę Hostersi jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Aleksandra Krakowska
New Media & Marketing Manager
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.