Jak realizować i zarządzać projektami chmurowymi, gdy nie jest to Twój core business? Zapisz się na webinarium

25 lutego 2021

Jak realizować i zarządzać projektami chmurowymi, gdy nie jest to Twój core business

Planujesz projekt z wykorzystaniem Chmury? Nie wiesz, na co dokładnie zwrócić uwagę i chcesz uniknąć najczęściej popełnianych błędów? Dowiedz się, jak realizować i zarządzać projektami chmurowymi, gdy nie jest to Twój core business. Zarejestruj się na webinarium już teraz!

 

➡️ ZAREJESTRUJ SIĘ
http://bit.ly/projekty-chmurowe

 

➡️ TERMIN:
Wtorek, 9 marca, godz: 10:00

 

➡️ PROGRAM:
- Na co zwrócić uwagę przy planowaniu projektów chmurowych?
- Definiowanie kosztu i zakresu projektu
- Jak zarządzać projektami chmurowymi, uwzględniając ich specyfikę?
- Najczęściej popełniane błędy
- Dobre praktyki
- QA

 

➡️ PROWADZĄCY:

Przemek Jarocki - posiada ponad 15 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera. Związany z IT, ubezpieczeniami i bankowością. Weteran korporacji, doświadczenie nabywał w małych i średnich firmach na stanowiskach kierowniczych oraz jako samodzielny programista i analityk. Od zawsze skupiony na poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić czas i nakład pracy oraz usprawnić i zoptymalizować procesy. Posiada certyfikaty potwierdzające jego doświadczenie w zarządzaniu projektami, zarówno metodykami waterfallowymi (PRINCE2® Practitioner), jak i zwinnymi (Agile PM Practitioner).

 

Albert Tischbierek - od 15 lat związany z branżą IT, przez większość swojego życia zawodowego pomaga firmom w Niemczech, Danii, Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii osiągać cele biznesowe dzięki udanej współpracy z dostawcami usług outsourcingowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Interesuje się możliwościami wykorzystania nowoczesnych technologii i metod analizy danych w celu optymalizacji i usprawniania organizacji, w szczególności automatyzacją procesów, uczeniem maszynowym i analityką predykcyjną. Prywatnie zapalony perkusista i miłośnik kultury japońskiej.

 

➡️ ZAREJESTRUJ SIĘ
http://bit.ly/projekty-chmurowe