Internet Rzeczy w Google

16 czerwca 2021

Internet Rzeczy w Google

29 czerwca o godzinie 10.00, zapraszamy na webinar „Internet Rzeczy w Google” w ramach którego Jarek Zarychta (Google) i Tomasz Polke (Hostersi)opowiedzą o możliwościach jakie daje IoT w biznesie.

Połączenie otaczającego nas świata analogowego i jego równoległej, cyfrowej  rzeczywistości to dziś kluczowe wyzwanie Cyfrowej Transformacji. Zastosowanie na szeroką skalę technologii, takich jak: Big Data i zaawansowana analityka danych, sztuczna inteligencja, technologie kognitywne i internet rzeczy (IoT), pozwala na tworzenie cyfrowych danych korporacyjnych zebranych z systemów fizycznych wykorzystywanych już nie tylko do analizy stanów bieżących, ale do predykcji zdarzeń w przyszłości i wspomagania procesów podejmowania decyzji w fizycznym świecie. 

Google Cloud to spójne środowisko chmury obliczeniowej z usługami dedykowanymi do budowy złożonych, wydajnych i bezpiecznych ekosystemów IT i OT. W szczególności Internet of Things (IoT) Core jako w pełni zarządzana usługa do bezpiecznego łączenia i zarządzania urządzeniami IoT, od kilku do milionów. Zbieraj dane z podłączonych urządzeń i twórz rozbudowane aplikacje, które integrują się z innymi usługami Big Data i AI w Google Cloud Platform.

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

 

PROGRAM:

  1. Czym jest IoT?
  2. Wyzwania związane z projektami IoT.
  3. Dlaczego IoT w chmurze Google?
  4. Przykłady zastosowania IoT.
  5. Q/A.

 

PROWADZĄCY:

Jarosław Zarychta - Cloud Business Development Manager, Google. Pasjonat nowoczesnych technologii ICT mających zastosowanie w biznesie. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał 14 lat temu tworząc aplikacje dla sektora finansowego, samorządowego i telekomunikacyjnego, a w kolejnych latach uczestnicząc w licznych projektach dla branży energetycznej, w tym modernizacji i rozwoju Systemu Informatycznego Rynku Energii. Od 7 lat zajmuje się rozwojem biznesu w największych spółkach IT oferujących swoje usługi chmurowe do segmentu Enterprise w Polsce. Autor wielu koncepcji produktowych, modeli biznesowych i publikacji prasowych. W firmie Google Poland pełni rolę Menedżera Rozwoju Rynku i jest odpowiedzialny za kreacje i sprzedaż koncepcji wykorzystania chmury obliczeniowej Google Cloud w biznesie enterprise. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wyższej Szkoły Bankowej i Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowany Project Manager. Prywatnie pasjonat gór i sportów wodnych.

Passionate about modern ICT technologies applicable in business. He gained his first professional experience 14 years ago by creating applications for the financial, local government, and telecommunications sectors, and in the following years participating in numerous projects for the energy industry, including the modernization and development of the Energy Market Information System. For 7 years he has been involved in business development in the largest IT companies offering their cloud services to the Enterprise segment in Poland. Author of many product concepts, business models, and press publications. At Google Poland, he acts as a Business Development Manager and is responsible for the creation and sale of the concept of using Google Cloud in enterprise business. A graduate of the Wrocław University of Technology, WSB University, and the University of Wrocław, certified Project Manager. Privately, he is passionate about mountains and water sports.

 

Tomasz Polke - Account Manager, od 13 lat zajmuje się sprzedażą, od 8 lat związany z branżą IT. W swojej pracy zawodowej, oprócz współpracy z Hostersami, wspierał działania operatorów internetowych, agencje kreatywne, agencje SEO/SEM i software house’y. Szerokie doświadczenie pozwala mu podchodzić do problemów z różnych perspektyw i dzięki temu proponować najlepsze rozwiązania. Fascynują go nowinki technologiczne z zakresu IoT jak i SmartHome, a jego zawodowe wyzwania pokrywają się z prywatnymi zainteresowaniami.

Account Manager has been involved in sales for 13 years and has been associated with the IT industry for 8 years. In his professional work, in addition to working with Hosters, he supported the activities of Internet operators, creative agencies, SEO / SEM agencies, and software houses. Extensive experience allows him to approach problems from different perspectives and thus propose the best solutions. He is fascinated by technological innovations in the field of IoT and SmartHome, and his professional challenges coincide with his private interests.

 

zarejestruj się

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.