Hostujemy Felix Crispers dla Intersnack Poland! Wygraj rejs po Karaibach!

9 września 2010

Od lipca bieżącego roku dostarczamy platformę hostingową firmie Intersnack Poland ? producentowi znanych nam wszystkim orzeszków Felix Crispers, które swoją wyjątkowość zawdzięczają ukryciu wyśmienitych orzeszków ziemnych w chrupiącej skorupce.

Dla głodnych wrażeń wielbicieli tej smacznej przekąski, powstał serwis internetowy www.orzeszku.pl. Kupując Crispers masz szansę na 14 dniowy rejs po karaibskich portach z trójką najbliższych znajomych. Orzeszku!-j i wygrywaj!

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.