Hosting dla aplilkacji on-line

23 maja 2011

Systemy informatyczne wspomagające zarządzanie, a działające w środowisku on-line, zyskują coraz większą popularność. Narzędzia ułatwiają zarządzanie procesami biznesowymi, ale i obniżają koszty. Wpływ na niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania takich aplikacji uzależniony jest również od rozwiązań hostingowych, dzięki którym są one dostępne on-line ? czyli w dowolnym czasie, z każdego miejsca na świecie, poprzez przeglądarkę internetową.

Dostawcą takich rozwiązań jest firma Hostersi, która wzbogaciła swoją ofertę o nowy produkt. – Hosting Aplikacji Biznesowych to pakiet rozwiązań hostingowych gwarantujących niezawodne i bezpieczne działanie różnego typu aplikacji on-linowych. Produkt stworzyliśmy z myślą o firmach informatycznych projektujących takie systemy oraz ich klientach, poszukujących kompleksowych narzędzi on-linowych ? informuje Magdalena Zawada, Dyrektor Sprzedaży firmy Hostersi.

MagdaHosting Aplikacji Biznesowych to produkt, który stworzyliśmy z myślą o firmach projektujących aplikacje on-linowe oraz ich klientach. Proponujemy im również współpracę w ramach Programu Partnerstwa Technologicznego ? mówi Magdalena Zawada, Dyrektor Sprzedaży firmy Hostersi.

Wraz z produktem Hosting Aplikacji Biznesowych Hostersi przygotowali ponadto propozycję Programu Partnerstwa Technologicznego, skierowanego do firm informatycznych. To dwa niezależne modele współpracy COMPLEX+ Technologia i COMPLEX Technologia. W pierwszym modelu usługi hostingowe Hostersi dostarczają bezpośrednio firmie informatycznej, zaś w drugim usługi świadczą na rzecz klienta poleconego przez taką firmy.

Program Partnerstwa Technologicznego to propozycja współpracy, dzięki której firmy projektujące aplikacje on-linowe mogą wzbogacić swoją ofertę o rozwiązania hostingowe, dostarczane przez wiarygodnego partnera biznesowego, o ugruntowanej pozycji na rynku usług hostingowych. Z pewnością docenią to klienci tych firm poszukujący kompletnych rozwiązań on-linowych - mówi Magdalena Zawada.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.