Hostersi zgodni z ISO 27001

23 marca 2020

hostersi zgodni z iso 27001

Po audycie przeprowadzonym przez jednostkę certyfikującą TÜV NORD, w dniu 16.03.2020 otrzymaliśmy certyfikat dla systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnego z PN—EN ISO/IEC 27001:2017 w zakresie: "Usługi zarządzania infrastrukturą IT klientów, w tym projektowanie, migracja, rozwój i utrzymanie". Certyfikat PN-ISO/IEC 27001: 2017 jest obiektywnym dowodem, że nasza firma skutecznie wdrożyła i utrzymuje System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą.

 

Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi i dumni. Jest to uhonorowanie naszej pracy oraz dowód na skuteczne wdrożenie systemów bezpieczeństwa. W firmie z takim profilem usług bezpieczeństwo informacji, które nam w wielu formach i miejscach powierzają klienci, jest kluczowym elementem codziennie realizowanych na rzecz klientów usług i działań. Potwierdzenie zgodności z normą przez tak renomowanego partnera jak TÜV NORD jest dla nas szczególnie ważne.

 

ISO/IEC 27001 jest międzynarodowym, rozpoznawalnym standardem systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Ochrona szeroko rozumianej informacji, wspomagana przez wymagania ISO/IEC 27001, nie ogranicza się wyłącznie do informacji przechowywanych w formie elektronicznej lecz dotyczy wszystkich informacji przetwarzanych w dowolnej formie, przesyłanych czy składowanych. 

 

Certyfikat ISO 27001 potwierdza, że nasz firma spełniła wymagania dotyczące bezpieczeństwa informacji, skutecznie wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, świadomie zarządza bezpieczeństwem i dąży do ciągłej poprawy bezpieczeństwa swoich zasobów informacyjnych oraz procedur przez co w sposób bezpośredni lub pośredni:

  • zapewnia komfort Klientom, pracownikom, partnerom handlowym i zainteresowanym stronom przez budowanie świadomości, że systemy przetwarzania informacji wykorzystywane w naszej firmie a tym samym przetwarzane w nich informacje są bezpieczne,
  • stosuje świadomie i przestrzega reguł bezpieczeństwa,
  • szkoli i wymaga świadomości stosowania zasad bezpiczeństwa od swoich pracowników i współpracowników,
  • potwierdza naszą wiarygodność i zaufanie jako partnera biznesowego,
  • potwierdza, że poprawnie zabezpieczamy dane osobowe,
  • potwierdza, że nasz firma funkcjonuje zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa (np. RODO).
Case Studies
Referencje

Zespół Hostersów wywiązał się znakomicie z powierzonych mu zadań! Firma dba o wydajność i bezpieczeństwo naszych serwisów, zawsze udziela pomocy i na bieżąco realizuje prace rozwojowe. Gorąco polecamy firmę Hostersi jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Aleksandra Krakowska
New Media & Marketing Manager
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.