Hostersi zdobywają AWS Graviton Delivery

11 września 2023

hostersi zdobywają aws graviton delivery

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Hostersi, po pomyślnym wyniku audytu przeprowadzonym przez Amazon Web Services, zdobyli AWS Graviton Service Delivery! 

Tym samym, dołączamy do grona partnerów AWS, którzy weryfikują, optymalizują i wspierają swoje rozwiązania na instancjach opartych na procesorach AWS Graviton, pomagając klientom uzyskać korzyści cenowe i wydajnościowe.

To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszych wysokich standardów w obszarze chmury AWS. Dziękujemy naszemu niezawodnemu zespołowi i wspaniałym klientom za wsparcie w tej niezwykłej drodze! 

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.