Hostersi zdobywają AWS EKS Service Delivery

25 stycznia 2023

aws eks service delivery

Hostersi, po pomyślnym wyniku audytu, dołączają do partnerów programu Amazon EKS Service Delivery, potwierdzając swoje wysokie kompetencje w zakresie tworzenia, implementacji i zarządzania rozwiązań opartych o Kubernetesa w środowisku Amazon Web Services.

 

Uzyskanie kompetencji Amazon EKS Service Delivery to kolejne wyróżnienie dla Hostersi, potwierdzone niezależnym audytem ze strony Amazon Web Services. Dołączenie do elitarnego grona partnerów programu Amazon EKS Service Delivery potwierdza dogłębne zrozumienie przez zespół Hostersi usługi Amazon EKS, posiadane doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pomaganiu klientom w zarządzaniu i optymalizacji workload'ów z wykorzystaniem Amazon Elastic Kubernetes Service (AWS EKS).

 

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.