Hostersi zdobywają AWS EKS Service Delivery

25 stycznia 2023

aws eks service delivery

Hostersi, po pomyślnym wyniku audytu, dołączają do partnerów programu Amazon EKS Service Delivery, potwierdzając swoje wysokie kompetencje w zakresie tworzenia, implementacji i zarządzania rozwiązań opartych o Kubernetesa w środowisku Amazon Web Services.

 

Uzyskanie kompetencji Amazon EKS Service Delivery to kolejne wyróżnienie dla Hostersi, potwierdzone niezależnym audytem ze strony Amazon Web Services. Dołączenie do elitarnego grona partnerów programu Amazon EKS Service Delivery potwierdza dogłębne zrozumienie przez zespół Hostersi usługi Amazon EKS, posiadane doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pomaganiu klientom w zarządzaniu i optymalizacji workload'ów z wykorzystaniem Amazon Elastic Kubernetes Service (AWS EKS).

 

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.