Hostersi z certyfikacją AWS Migration Services Competency

4 lipca 2022

hostersi aws migration competency

Hostersi, po wieloetapowym procesie aplikacyjnym i pomyślnym przejściu zewnętrznego audytu, uzyskali AWS Migration Services Competency, potwierdzające eksperckość w zakresie realizacji projektów migracji do chmury.

Partnerzy AWS, posiadający Migration Competency przyspieszają proces adopcji chmury przez Klientów, zapewniając im wiedzę biznesową, narzędzia do migracji i modernizacji, edukację oraz wsparcie w formie usług profesjonalnych.

– Dla Hostersi to kamień milowy w zakresie budowania kompetencji migracyjnych w środowisku Amazon Web Services i jednocześnie realizacja strategicznego celu firmy. Zostanie AWS Premier Partnerem i uzyskanie AWS Migration Services Competency praktycznie w tym samym momencie to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu firmy oraz wsparcia specjalistów Amazon Web Services, którzy wspierali nas w całym procesie – mówi Tomasz Dwornicki, prezes zarządu Hostersi Sp. z o.o.

hostersi z certyfikacją aws migration services competency

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersów wywiązał się znakomicie z powierzonych mu zadań! Firma dba o wydajność i bezpieczeństwo naszych serwisów, zawsze udziela pomocy i na bieżąco realizuje prace rozwojowe. Gorąco polecamy firmę Hostersi jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Aleksandra Krakowska
New Media & Marketing Manager
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.