Hostersi w Well-Architected Partner Program

7 marca 2019
Hostersi w Well-Architected Partner Program

Hostersi w Well-Architected Partner Program! Jako Advanced Consulting Partner zostaliśmy zaproszeni przez Amazon Web Services do ekskluzywnego programu Well-Architected Partner Program! Jego celem jest wsparcie klientów AWS w budowaniu bezpiecznych i wydajnych infrastruktur dla ich aplikacji, zgodnie z najlepszymi nawykami projektowania architektur w duchu Well-Architected. W praktyce oznacza to, że nasi uprawnieni specjaliści będą audytować istniejące infrastruktury zainteresowanych klientów, by móc podpowiedzieć im, co można poprawić na polu niezawodności, bezpieczeństwa, wydajności i optymalizacji kosztowej. Właśnie zakończyliśmy technical bootcamp training i zabieramy się ostro do pracy!

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.