Hostersi w gronie najszybciej rosnących firm Europy według Financial Times

3 marca 2020

Hostersi w gronie najszybciej rosnących firm Europy

Financial Times już po raz czwarty opublikował raport najszybciej rozwijających się firm w Europie, FT 1000. Hostersi znaleźli się w połowie stawki, dołączając do elitarnego grona firm wyróżnionych przez dziennik Financial Times i firmę badawczą Statista.

 

Raport FT 1000 obejmuje zestawienie europejskich firm, które osiągnęły najwyższy procentowy wzrostu przychodów w latach 2015-2018. Minimalnym kryterium, aby znaleźć się w tegorocznym raporcie była stopa wzrostu na poziomie 38,4%. Hostersi uplasowali się na 656. miejscu, a wśród polskich firm z kategorii „technologia” na 9. miejscu.

 

Ranking FT 1000 zdominowały firmy z Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii i Francji, stanowiąc blisko 70% wszystkich uwzględnionych w rankingu firm.

 

Pełne zestawienie raportu FT1000 2020

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.