Hostersi w gronie czołowych dostawców usług IT w rankingu Clutch

20 kwietnia 2021

hostersi w gronie czołowych dostawców usług IT

Hostersi po raz kolejny trafili do zestawienia czołowych dostawców usług IT w Polsce, przygotowanego przez platformę Clutch.

 

Clutch, niezależna platforma analityczna, identyfikująca liderów branży IT na całym świecie, jak co roku, przygotowała zestawienie 100 czołowych dostawców usług IT w Polsce, a my – Hostersi – po raz kolejny znaleźliśmy się na tegorocznej liście!

Firmy, które znalazły się w zestawieniu, oceniane były na podstawie ich jakości pracy, doświadczenia, zdolności operacyjnych i marketingowych oraz opinii samych zleceniodawców. Ależ jesteśmy dumni!

 

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.