Hostersi sponsorem Biegu Granią Tatr!

19 sierpnia 2021

Bieg_granią_tatr_hostersi_sponsor

Miło nam poinformować, że zostaliśmy sponsorem kolejnej, wspaniałej, sportowej inicjatywy, którą jest Bieg Granią Tatr - jeden z najbardziej wyczekiwanych i najtrudniejszych technicznie biegów ultra w Polsce. Są to najwyżej rozgrywane zawody w naszym kraju, których trasa zahacza o tatrzańskie chmury. 

A tam, gdzie chmury i wyzwania, tam i Hostersi! Dzięki naszemu wsparciu, uczestnicy biegu otrzymają nadajniki GPS TrackCourse, które na bieżąco będą monitorować ich pozycje na mapie (link do mapy online: http://event.trackcourse.com/view/bgt2021). Bieg liczy ponad 70 km, w ramach których uczestnicy do pokonania mają ponad 5000m przewyższenia. Trasa prowadzi tradycyjnie od Siwej Polany w Dolinie Chochołowskiej do mety w Kuźnicach, przebiegając min. przez Wołowiec, Starorobociański Wierch, Czerwone Wierchy , Kasprowy i przełęcz Krzyżne.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.