Hostersi ratują z pożaru infrastrukturę BaseLinker, migrując ją do AWS. Zobacz nasze referencyjne case study!

16 września 2021

To jest prawdziwie dramatyczna historia, z wieloma zwrotami akcji, poświęceniem w tle, ale zakończona wielkim happy-endem. Przeczytaj nasze referencyjne case study, które trafiło na globalną stronę Amazon Web Services!

Firma BaseLinker potrzebowała szybkiej pomocy, gdy w wyniku pożaru utraciła swoją infrastrukturę, nie wiedząc przy tym, jak długo potrwa sytuacja. Hostersi i zespół techniczny BaseLinker pracowali dzień i noc, wdrażając wsparcie awaryjne, migrując dane do Amazon Web Services, przywracając kopie zapasowe, wprowadzając klientów do nowego systemu i błyskawicznie transformując infrastrukturę Klienta. Efekt jest powalający!

Czytaj całe case study: https://aws.amazon.com/partners/success/baselinker-hostersi/

 

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.