Hostersi ratują z pożaru infrastrukturę BaseLinker, migrując ją do AWS. Zobacz nasze referencyjne case study!

16 września 2021

To jest prawdziwie dramatyczna historia, z wieloma zwrotami akcji, poświęceniem w tle, ale zakończona wielkim happy-endem. Przeczytaj nasze referencyjne case study, które trafiło na globalną stronę Amazon Web Services!

Firma BaseLinker potrzebowała szybkiej pomocy, gdy w wyniku pożaru utraciła swoją infrastrukturę, nie wiedząc przy tym, jak długo potrwa sytuacja. Hostersi i zespół techniczny BaseLinker pracowali dzień i noc, wdrażając wsparcie awaryjne, migrując dane do Amazon Web Services, przywracając kopie zapasowe, wprowadzając klientów do nowego systemu i błyskawicznie transformując infrastrukturę Klienta. Efekt jest powalający!

Czytaj całe case study: https://aws.amazon.com/partners/success/baselinker-hostersi/

 

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.