Hostersi partnerem platformy e-commerce Shopware

23 stycznia 2023

Hostersi partnerem platformy e-commerce Shopware

Hostersi dołączyli do grona zaufanych partnerów, którzy zajmują się doborem i konfiguracją hostingu dla platformy e-commerce Shopware.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszych kompetencji w dostarczaniu odpowiedniej infrastruktury dla projektu. Shopware to jedna z najpopularniejszych platform e-commerce na świecie, a dzięki temu partnerstwu będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze lepsze rozwiązania do prowadzenia sklepów internetowych. Jesteśmy pewni, że ta współpraca przyniesie korzyści zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.

 

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.