Hostersi partnerem OVHcloud

23 stycznia 2020

Hostersi partnerem OVHcloud

Po wielu latach współpracy, oficjalnie zostaliśmy partnerem OVHcloud, europejskiego lidera w zakresie infrastruktury i usług chmurowych.

 

Z OVHcloud współpracujemy od wielu lat i duża część infrastruktur naszych klientów, którymi zarządzamy, znajduje się właśnie u wspomnianego dostawcy. Jako Hostersi, obserwujemy rosnący trend i jednocześnie duży potencjał w wykorzystywaniu rozwiązań OVHcloud na potrzeby migracji i tworzenia rozwiązań hybrydowych

Uczestnictwo w OVHcloud Partner Program sankcjonuje zastany stan rzeczy i pomoże dostarczać naszym klientom alternatywną chmurę, zwiększającą wydajność biznesową, oszczędność czasu oraz optymalizację kosztów. 

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.