Hostersi partnerem konferencji Security First 2021

14 września 2021

17 września (piątek) startuje konferencja Security First, organizowana przez Magazyn Computerworld i ISSA Polska, której partnerem są Hostersi.

 

Ideą konferencji jest poszerzanie wiedzy managerów z obszaru bezpieczeństwa danych i IT.  Podczas eventu będzie można m.in. posłuchać wystąpienia "Bezpieczna transformacja do chmury AWS", którą poprowadzi Albert Tischbierek z Hostersi oraz Paweł Wojciechowski z Fortinet. Zapraszamy!


Darmowa rejestracja online tutaj: https://www.computerworld.pl/konferencja/securityfirst/wykup

Pełny program konferencji: https://www.computerworld.pl/konferencja/securityfirst#start

 

 

 

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.