Hostersi Partnerem Cloudyny oraz Sponsorem SODA Conference 2022

30 września 2022

Cloudyna_Soda_Hostersi

Za nami niezwykle intensywny czas! 28 września mogliście spotkać nas na kultowej już, multicloudowej imprezie, Cloudynie. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność zostać partnerem tego niezwykłego wydarzenia, ponadto przygotowaliśmy stoisko, na którym czekała na was liczna reprezentacja Hostersi! Już dzień później przenieśliśmy się do Wrocławia, żeby spotkać się z Wami w ramach SODA Conference 2022, wydarzenia które mieliśmy przyjemność sponsorować! Przed nami kolejne Eventy, między innymi AWS Pop Up Hub Warsaw 10-14.10.2022. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe spotkania i zapraszamy na kolejne. Sezon Eventowy w pełni!

 

Cloudyna_2022_Hostersi

Soda_Conference_2022_Hostersi

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.