Hostersi oficjalnym członkiem programu Intel® Partner Alliance - Gold

27 marca 2023

Hostersi oficjalnym członkiem programu Intel® Partner Alliance - Gold

Pragniemy ogłosić, że zostaliśmy oficjalnym członkiem programu Intel® Partner Alliance - Gold. To niezwykle ważne wydarzenie dla nas, ponieważ umożliwi nam jeszcze lepszą współpracę z Firmą Intel Corporation oraz dostęp do wyjątkowych rozwiązań.

Zdobycie statusu Intel® Partner Alliance - Gold to kolejny krok na drodze do jeszcze lepszej obsługi naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy, będziemy dostarczać jeszcze lepsze rozwiązania dla naszych klientów i zachowamy pozycję lidera, który jak najlepiej dopasowuje rozwiązania do projektów.

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.