Hostersi już po raz kolejny znaleźli się w gronie najszybciej rosnących firm Europy według Financial Times i Statista

1 marca 2024

Hostersi już po raz kolejny znaleźli się w gronie najszybciej rosnących firm Europy

Financial Times i Statista już po raz ósmy przygotowali raport najszybciej rosnących firm w Europie, FT 1000. Hostersi znaleźli się na 781. miejscu na 1000 firm z całej Europy.

 

W rankingu FT 1000 wymieniono te europejskie firmy, które osiągnęły najwyższą składaną roczną stopę wzrostu przychodów w latach 2019–2022. Minimalna średnia stopa wzrostu wymagana do umieszczenia na liście wyniosła 36,3 proc. 

Ranking FT 1000 uważany jest za jeden z najbardziej wiarygodnych i prestiżowych rankingów, pokazujących najszybciej rozwijające się organizacje na Starym Kontynencie. Hostersi już po raz trzeci są obecni w tym zestawieniu. 

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.