Hostersi w Izbie Gospodarki Elektronicznej

26 listopada 2013

Magdalena Zawada ? Prezes Zarządu Hostersi Sp. z o.o. wyjaśnia powody, dla których spółka zasiliła szeregi członków Izby Gospodarki Elektronicznej:

Zdecydowaliśmy się przyłączyć do Izby Gospodarki Elektronicznej , ponieważ dostrzegamy ogromne potrzeby edukacji branży e-commerce w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie ekspertów Hostersów, stanowić będzie ogromną wartość dodaną, dla twórców platform e-commercowych, dla których ważne jest bezpieczne przechowywanie danych osobowych klientów oraz niezawodne i wydajne serwowanie treści.

Naszym celem jest podzielenie się wiedzą z zakresu hostingu danych osobowych, testowania aplikacji pod kątem podatności na ataki hackerskie, jak również przyspieszanie biznesu klientów dzięki poprawie wydajności aplikacji.

Więcej na temat działalności Izby Gospodarki Elektronicznej:
//ecommercepolska.pl/pl/czlonkowie

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.