Hostersi dla Ogilvy Interactive

15 czerwca 2011

Po raz kolejny Hostersi zapewniają hosting serwisom do kampanii reklamowych prowadzonych przez agencję Ogilvy Interactive. W ramach usługi ADhosting, czuwają nad dostępnością i bezawaryjnością serwisów WWW przygotowanych w kampaniach dla kluczowych Klientów Ogilvy Interactive.

Kampanijny serwis internetowy to główne źródło informacji o promocji, a intensywna jego reklama powoduje zwiększenie zainteresowania. Efektem tych działań są duże skoki ruchu i zwiększenie zapotrzebowania pasma transferu, nawet 200-krotnie.

Serwisy kampanii reklamowych wymagają szczególnej uwagi właściciela serwisu oraz infrastruktury technicznej i pracy administratorów. By serwis WWW działał prawidłowo i był dostępny dla użytkowników, konieczny jest stały monitoring ruchu i elastyczne rozwiązania hostingowe, związane nie tylko z transferem, ale i architekturą sprzętową. To m.in. oferujemy w ramach usługi ADhosting - wyjaśnia Magdalena Zawada, Dyrektor Sprzedaży firmy Hostersi.

Agencja Ogilvy Interactive współpracuje z Hostersami od lipca 2009 roku. – Projektując kampanię reklamową, musimy brać pod uwagę również możliwości technologiczne. Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i unikalnej wiedzy zespołu administratorów Hostersów, konfiguracja architektury serwerowej jest optymalnie dopasowana do chwilowo wzmożonego ruchu na stronie kampanii reklamowej. Dajemy więc klientowi pewność, że poczyniona przez niego inwestycja w działania marketingowe jest współmierna z możliwościami technologicznymi, a w konsekwencji kampania jest efektywna ? zauważa Małgorzata Skorwider, Dyrektor Zarządzający Ogilvy Interactive.

Ostatni wspólny projekt Ogilvy Interactive i Hostersów to kampania reklamowa ?Odkryj sekrety idealnej kuchni? realizowana dla firmy Whirlpool. Zadaniem Agencji było stworzenie strony WWW promocji konsumenckiej, kampanii wspierającej oraz przeprowadzenie konkursu na facebook.com. Hostersi zapewniają hosting, czuwając jednocześnie nad dostępnością i bezawaryjnością serwisu WWW podczas trwania kampanii w mediach off line i on line.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.