CLOUD & SERVER EXPERTS

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej (cloud computing) i zarządzania serwerami. Pomagamy zwiększyć bezpieczeństwo danych oraz zdolności operacyjne naszych klientów.

Hostersi czołowym dostawcą usług outsourcingowych IT według rankingu Clutch

27 czerwca 2018
Hostersi czołowym dostawcą usług outsourcingowych IT według Clutch

Clutch, niezależna platforma analityczna, identyfikująca liderów branży IT na całym świecie, jak co roku, przygotowała ranking najlepszych firm outsourcingowych IT w Polsce, a my – Hostersi – znaleźliśmy się na tegorocznej liście! Tym samym, trafiliśmy do grona najbardziej zaufanych i rzetelnych organizacji w Polsce, świadczących usługi IT. To dla nas ogromne wyróżnienie!

Firmy, które znalazły się w zestawieniu, oceniane były na podstawie ich jakości pracy, doświadczenia, zdolności operacyjnych i marketingowych oraz opinii samych zleceniodawców. Jeden z naszych Klientów, podczas bezpośredniego wywiadu z pracownikami Clutch.co, tak o nas powiedział:

Hostersi działają szybko i profesjonalnie. Jestem w pełni zadowolony z ich umiejętności zarządzania i administrowania serwerami.

Obecność na platformie Clutch.co to dla potencjalnych Klientów źródło wiarygodnych informacji o naszej firmie, posiadanych kompetencjach, referencjach, a także projektowych stawkach. Nasz profil można zobaczyć TUTAJ.