Hostersi certyfikowanym dostawcą usługi Kubernetes

19 czerwca 2023

Hostersi, jako druga firma z Polski, dołączyli do prestiżowego programu Kubernetes Certified Service Provider (KCSP), potwierdzając swoje kompetencje i ogromne doświadczenie we wdrażaniu tej popularnej technologii konteneryzacji.

 

KCSP to program firmowany przez The Cloud Native Computing Foundation (CNCF), będącej częścią Linux Foundation. Certyfikat Kubernetes Certified Service Provider jest przyznawany firmom, które wykazały się wysokim poziomem wiedzy i doświadczeniem w obszarze wdrożeń Kubernetesa. Aby go otrzymać, należy posiadać odpowiednią ilość certyfikatów Certified Kubernetes Administrator (CKA), komercyjne doświadczenie we wdrażaniu tej technologii i model biznesowy, pozwalający na pracę z klientami końcowymi w formie zdalnej, jak i onsite.

Dzięki tej certyfikacji, klienci Hostersi mają pewność, że współpracują z czołową, rekomendowaną przez międzynarodowe środowisko firmą w zakresie implementacji i utrzymania środowisk Kubernetes. Dołączenie do programu Kubernetes Certified Service Provider stanowi ważny krok w rozwoju Hostersi i potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług.

 

SPRAWDŹ NASZ PROFIL w cncf

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.