Free tier w popularnych chmurach - zapisz się na webinarium!

8 lutego 2021

free tier w popularnych chmurach

Chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie z najpopularniejszymi platformami chmurowymi (AWS, Azure, GCP, OVHcloud)? Jesteś na etapie tworzenia aplikacji lub infrastruktury i chcesz skorzystać z dedykowanych usług chmurowych? Zobacz, co możesz otrzymać od największych chmurowych dostawców zupełnie za darmo! Sprawdź, co się kryje pod magicznym określeniem „free tier” i dowiedz się, co możesz otrzymać bezpłatnie i na jakich zasadach. Zarejestruj się na webinarium „Free tier w popularnych chmurach” już teraz!

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

PROGRAM:

  1. Jak korzystać z chmury za darmo? (czym jest Free Tier, jak działa i jakie są ograniczenia?)
  2. Jak uruchomić darmowe usługi w AWS/Azure/GCP/OVHcloud?
  3. Rodzaje Free Tier wraz z podziałem na usługi.
  4. Co się stanie po zakończeniu darmowego okresu?
  5. QA.

PROWADZĄCY:

free tier w popularnych chmurach

Dorota Dziwoki - w firmie Hostersi zajmuje się wsparciem klientów w tematach well architected, migracji, optymalizacji. Prywatnie bierze udział w runmageddon i uprawia turystykę górską.

free tier w popularnych chmurach

Samuel Suder - w sprzedaży od 9 lat, z branżą IT związany od 5 lat. Na co dzień współpracuje z agencjami interaktywnymi, software housami i startupami, doradzając im w wyborze usług chmurowych. Prywatnie, miłośnik dobrej muzyki, podróży, języka czeskiego i komunikacji miejskiej.

free tier w popularnych chmurach

Tomasz Polke - od 13 lat zajmuje się sprzedażą, od 8 lat związany z branżą IT. W swojej pracy zawodowej, oprócz współpracy z Hostersami, wspierał działania operatorów internetowych, agencje kreatywne, agencje SEO/SEM i software house’y. Szerokie doświadczenie pozwala mu podchodzić do problemów z różnych perspektyw i dzięki temu proponować najlepsze rozwiązania. Fascynują go nowinki technologiczne z zakresu IoT jak i SmartHome, a jego zawodowe wyzwania pokrywają się z prywatnymi zainteresowaniami.

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.