Firmowa Wigilia

18 grudnia 2022

Firmowa wigilia to magiczny czas, kiedy możemy zwolnić tempo, usiąść wspólnie do stołu, porozmawiać i po prostu być razem.

W Hostersi bardzo lubimy takie chwile! Jak co roku na naszym wigilijnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw, a pod choinką prezentów. Naszą firmową tradycją stało się również podsumowanie mijającego roku, które organizujemy, zanim jeszcze usiądziemy wspólnie do stołu. Nie inaczej było tym razem. Poniżej znajdziecie mały fotoreportaż z naszego wigilijnego spotkania.

Hostersi WigiliaHostersi Wigilia

Hostersi WigiliaHostersi Wigilia

Hostersi WigiliaHostersi Wigilia

Hostersi WigiliaHostersi Wigilia

 

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.