Do More with Less - jak oszczędzać w Microsoft Azure.

9 stycznia 2023

Do More with Less - jak oszczędzać w Microsoft Azure

Zapraszamy na pierwsze w tym roku webinarium, które organizujemy wspólnie z firmą Microsoft: „Do More with Less - jak oszczędzać w Microsoft Azure.”

Do More with Less to rekomendowane przez Microsoft podejście pozwalające na optymalizację kosztów 💰 przy zachowaniu wysokiego tempa rozwoju 📈 organizacji. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak szeroka jest oferta darmowych usług, narzędzi i programów wsparcia, oferowanych przez Microsoft, która pozwoli obniżyć 📉 koszty. ☁️ Michal Furmankiewicz - Engineering Lead w Azure Global przygotował dla nas 📋 przegląd technicznych i biznesowych możliwości!

➡Agenda:

  1. Oszczędzanie w chmurze - od czego zacząć!
  2. Rezerwacje, plany, Azure Hybrid Benefit i wiele innych - przegląd możliwości!
  3. Kontrola kosztów najwyższą formą zaufania do zespołu.
  4. 5 prostych zasad od których możesz zacząć jutro.

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.