Data lake i analityka predykcyjna dla ecommerce w AWS. Zapisz się na webinar

10 września 2020

Data lake i analityka predykcyjna dla ecommerce w AWS

Dowiedz się, jak rozpocząć przygodę z analityką predykcyjną w Amazon Web Services! Poznaj podstawowe usługi AWS (Lake Formation, AWS Glue, Athena, EMR, Amazon ML) i zobacz, jak analizować dane, wyciągać wnioski i prognozować zachowania użytkowników w chmurze Amazonu. Ujarzmij przyrastające dane i zyskaj realne korzyści na platformie AWS. Zarejestruj się już teraz!

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE
http://bit.ly/datalake_w_aws

 

TERMIN

Wtorek, 22 września 2020, godz. 10.00

 

PROGRAM

1. Data mining i analityka predykcyjna - wprowadzenie

2. Zastosowania analityki w procesach handlowych/eCommerce i ich wpływ na relacje z klientami

  - Customer Experiece
  - Segmentacja
  - Customer Experiece
  - Targetowany Marketing
  - Customer retention
  - Optymalizacja asortymentu, cen i łańcucha dostaw

3. Usługi Amazon dla analityki i big data - omówienie podstawowych usług typu AWS Lake Formation, AWS Glue, Athena, EMR, Amazon ML

4. Demo przykładowej aplikacji wykorzystującej usługi AWS

5. Q&A

 

PROWADZĄCY

Kamil Wieczorek - architekt systemów IT i rozwiązań partnerskich w Amazon Web Services Polska. Od wielu lat specjalizuje się w technologiach z kategorii cloud computing i wspiera firmy różnej wielkości, od początkujących startupów po globalne korporacje, z niemal każdego sektora, podczas ich drogi do cyfrowej transformacji. Prywatnie, wielbiciel podróży autostopem i snowboardingu.

Albert Tischbierek - od 15 lat związany z branżą IT, przez większość swojego życia zawodowego pomaga firmom w Niemczech, Danii, Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii osiągać cele biznesowe dzięki udanej współpracy z dostawcami usług outsourcingowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Interesuje się możliwościami wykorzystania nowoczesnych technologii i metod analizy danych w celu optymalizacji i usprawniania organizacji, w szczególności automatyzacją procesów, uczeniem maszynowym i analityką predykcyjną. Prywatnie zapalony perkusista i miłośnik kultury japońskiej.

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE
http://bit.ly/datalake_w_aws