DAGMA - nowy klient z sektora informatycznego

15 grudnia 2010

Firma DAGMA, główny dostawca na polski rynek systemów i urządzeń antywirusowych, dołączył do grona klientów Hostersów.

DAGMA jest dostawcą systemu Eset NOD 32 (najpopularniejszego antywirusa w Polsce wśród rozwiązań płatnych), a także popularnych w świecie urządzeń zabezpieczających firmy NETASQ. Hostersi dostarczają rozwiązania dedykowane wraz z opieką administracyjną dla polskich serwisów poświęconych tym produktom – www.eset.pl oraz www.netasq.pl

– Działalność firmy DAGMA związana jest z bezpieczeństwem w sieci Internet. Jest nam niezmiernie miło, że firma ta wybrała właśnie nas, doceniając tym samym stosowane przez Hostersów najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń serwerów – mówi Magdalena Zawada, Dyrektor Sprzedaży Hostersi Sp. z o.o.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.