DAGMA - nowy klient z sektora informatycznego

15 grudnia 2010

Firma DAGMA, główny dostawca na polski rynek systemów i urządzeń antywirusowych, dołączył do grona klientów Hostersów.

DAGMA jest dostawcą systemu Eset NOD 32 (najpopularniejszego antywirusa w Polsce wśród rozwiązań płatnych), a także popularnych w świecie urządzeń zabezpieczających firmy NETASQ. Hostersi dostarczają rozwiązania dedykowane wraz z opieką administracyjną dla polskich serwisów poświęconych tym produktom – www.eset.pl oraz www.netasq.pl

– Działalność firmy DAGMA związana jest z bezpieczeństwem w sieci Internet. Jest nam niezmiernie miło, że firma ta wybrała właśnie nas, doceniając tym samym stosowane przez Hostersów najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń serwerów – mówi Magdalena Zawada, Dyrektor Sprzedaży Hostersi Sp. z o.o.

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.