Cloud Week - pierwsza polska multicloudowa konferencja online

23 marca 2020

cloud week

Nadchodzi Cloud Week, pierwsza polska multicloudowa konferencja online z udziałem Hostersi, Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud i OVHcloud.

 

Podczas eventu dowiesz się, jak FinOps może Ci pomóc w optymalizacji kosztów w chmurze, poznasz kulisy największych wdrożeń cloud computingowych w polskim biznesie, zgłębisz tajniki architektury z perspektywy zarządzania zasobami w Azure, a także otrzymasz solidną dawkę wiedzy na temat rozwiązań sieciowych w Google Kubernetes Engine. Na koniec, przekonasz się, jak chmura i urządzenia mobilne zmieniają nasze nawyki w niespodziewanych sytuacjach.

 

Cloud Week to 5 dni znakomitych prelekcji, obecność największych chmurowych dostawców i możliwość zadawania pytań na żywo. A wszystko to w najlepszej z możliwych cen, czyli za darmo :). Nie czekaj, zarezerwuj miejsce już teraz!

 

➡ ZAREZERWUJ MIEJSCE
https://cloudweek.hostersi.pl/

 

➡ TERMIN
6-10 kwietnia 2020, godz. 10.00

 

➡ GDZIE
Online

 

➡ AGENDA
🕙 Poniedziałek, 6 kwietnia 2020, godz. 10.00 🕙
Sesja 1: Jak FinOps może Ci pomóc w optymalizacji kosztów w Chmurze? - Tomasz Dwornicki, Hostersi Sp. z o.o.

 

🕙 Wtorek, 7 kwietnia 2020, godz. 10.00 🕙
Sesja 2: Kulisy największych wdrożeń Chmury w polskim biznesie - Tomasz Starzec, Amazon Web Services

 

🕙 Środa, 8 kwietnia 2020, godz. 10.00 🕙
Sesja 3: Architektura z perspektywy zarządzania zasobami w Microsoft Azure - Waldemar Skrzypiec, Microsoft Polska i Barbara Halska, Hostersi Sp. z o.o.

 

🕙 Czwartek, 9 kwietnia 2020, godz. 10.00 🕙
Sesja 4: Rozwiązania sieciowe w Google Kubernetes Engine - Rafał Banaszkiewicz i Rafał Michalski, Google Cloud

 

🕙 Piątek, 10 kwietnia 2020, godz. 10.00 🕙
Sesja 5: Jak chmura i urządzenia mobilne zmieniają nasze nawyki w niespodziewanych sytuacjach? - Robert Paszkiewicz, OVHcloud

 

➡ ZAREZERWUJ MIEJSCE
https://cloudweek.hostersi.pl/

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.