Cloud Transformation. Biznesowe wyzwania oraz korzyści przejścia do chmury. Webinar

18 marca 2019

Cloud Transformation. Biznesowe wyzwania oraz korzyści przejścia do chmury

Cloud Transformation. Biznesowe wyzwania oraz korzyści przejścia do chmury to tytuł nadchodzącego webinarium, które przygotowali Hostersi. Dowiedz się, jak przygotować swoją organizację do procesu cloud transformation. Poznaj najlepsze praktyki transformacji w chmurze i strategie projektowania cloud transformation journey. Zarezerwuj miejsce już teraz!

➡ ZAREZERWUJ MIEJSCE
http://bit.ly/cloud-transformation

➡ TERMIN
Czwartek, 28 marca 2019, godz. 10.00

➡ PROGRAM
– Cloud Transformation. Od czego zaczać?
– Jakie zmiany w biznesie pociąga za sobą migracja do chmury?
– Mapa drogowa najlepszych praktyk
– Wdrożenie pierwszej strategii chmurowej
– QA

➡ PROWADZĄCY
Przemek Jarocki – 15 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera. Związany z IT, ubezpieczeniami i bankowością. Weteran korporacji, doświadczenie nabywał w małych i średnich firmach na stanowiskach kierowniczych oraz jako samodzielny programista i analityk. Od zawsze skupiony na poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić czas i nakład pracy oraz usprawnić i zoptymalizować procesy. Posiada certyfikaty potwierdzające jego doświadczenie w zarządzaniu projektami, zarówno metodykami waterfallowymi (PRINCE2® Practitioner), jak i zwinnymi (Agile PM Practitioner).

Hubert Majchrzak – pracuje w Hostersi Sp. z o.o. Z branżą internetową i e-commerce związany od 2009 roku. W spółce Hostersi zajmuje się przede wszystkim rozwiązaniami chmurowymi z wykorzystaniem Amazon Web Services. Na co dzień doradza firmom, jak zoptymalizować koszty i zwiększyć wydajność systemów IT w środowiskach cloud computingowych.

➡ ZAREZERWUJ MIEJSCE
http://bit.ly/cloud-transformation

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.