Celebryci 2.0 (i Hostersi) na KrakSpot #13

26 października 2011

13 edycję KrakSpot, jaka odbyła się 25 października br. w krakowskim klubie Lizard King, zdominował temat telewizji internetowej. Nie mogło więc zabraknąć celebrytów 2.0! Tak określani są twórcy znanych i popularnych Webshake TV i Lekko Stronniczych.

SONY DSC

Ciekawym zakończeniem KrakSpot #13 był panel dyskusyjny pomiędzy Lekko Stronniczymi (z lewej) i Webshake TV (z prawej).

KrakSpot #13 rozpoczął Dominik Szarek z Webshake TV, który mówił o różnicach pomiędzy telewizją tradycyjną a internetową. Następnie Lekko Stronniczy (czyli Włodek Markowicz i Karol Paciorek) opowiadali o relacjach ze społecznością internetową. Cenne informacje o tym, jak rozwinąć produkt na rynku globalnym, przekazał z kolei Jaromir Działo z Topicmarks. W części Prezentacja Pecha Kucha wystąpił Piotr Peszko z blog.2edu.pl, który mówił o e-learningu.

Na zakończenie odbył się ?pojedynek?, czyli panel dyskusyjny pomiędzy Webshake TV a Lekko Stronniczymi. Marcin Jaśkiewicz i Dominik Szarek (Webshake TV) oraz Włodek Markowicz i Karol Paciorek (Lekko Stronniczy) wymieniali swoje spostrzeżenia dotyczące modelu biznesowego dla telewizji internetowej.

Partnerem KrakSpot #13 byli Hostersi, którzy tradycyjnie już dostarczyli barcampowcom energii w postaci gorącej pizzy. Były również nagrody dla najbardziej aktywnych uczestników KrakSpot.

WIĘCEJ zdjęć na naszym fanpage w portalu Facebook

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.